کاتالوگ خدمات مشاوره امنیت

کاتالوگ خدمات مشاوره امنیت


امتیاز دهید 5.0
تعداد دانلود
5 بار

در دنیای دیجیتال امروز، با پیشرفت تکنولوژی ها، موضوع امنیت نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مشاوره امنیت در سازمان ها به بخش جدا نشدنی بخش فناوری اطلاعات تبدیل شده است و این موضوع یکی از چالش برانگیز ترین موضوعات در دنیای IT می باشد. هکرها به دلایل مختلف بخش های مختلف سازمان ها را مورد حمله قرار می دهند و اغلب باعث ایجاد خسارت هایی بر پیکره سازمان می شوند که در این مورد شاهد اتفاقات بسیاری هستیم مانند نشت اطلاعات کاربران یاهو که باعث از دست رفتن اعتبار این شرکت بزرگ شد.

یک سرور تک یا یک شبکه ساده با تعداد انگشت شماری از اتصالات و دستگاه ها، برای امن سازی نسبتا آسان است اما هنگامی که شبکه گسترش می یابد و شامل توپولوژي های غیر بدیهی است، با اتصال های متعدد که به طور نامنظم و کاملا تصادفی هستند، پیچیدگی به طور چشمگیری افزایش می یابد.

این پیچیدگی ها در شبکه ها باعث ایجاد آسیب پذیری می شوند. تعاملات غیر قابل پیش بینی بین سیستم ها و قابلیت های متغیر، می توانند فرصت های نفوذ به شبکه را ایجاد کنند و امنیت شبکه را به مخاطره بیاندازند. امروزه در بسیاری از شبکه های درونی سازمان ها، تعدادی از نود ها، اتصالات و کاربران تشکیل دهنده وجود دارد که از نرم افزار های آسیب پذیر استفاده می کنند که این امر باعث می شود هکر زمان زیادی را صرف نقوذ به شبکه نکنند. در این گونه موارد تامین امنیت شبکه برعهده مشاوران امنیت شبکه می باشد.

 

 


لینک های دانلود
راهنما

بدون نیاز به فایل راهنما

کلیه حقوق برای گروه امنیتی سما محفوظ است. کارا ایده