دانلود نرم افزار Splunk ورژن 6.4.1

دانلود نرم افزار Splunk ورژن 6.4.1


امتیاز دهید 5.0
تعداد دانلود
6 بار

Splunk Inc یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در سال 2003 در ایالت کالیفرنا آمریکا تاسیس شد. محصول نرم افزاری این شرکت که به همان عرضه شده است، برای جست و جو، مانیتورینگ و تجزیه و تحلیل داده های سازمان ها تولید شده است. در حقیقت نرم افزار Splunk پلتفرمی قدرتمند جهت جمع آوری داده ها به منظور آنالیز و تحلیل آنها می باشد. این پلتفرم با جمع آوری تمام لاگ های تولید شده در سطح شبکه توسط نرم فزارها، تجهیزات امنیتی و …، اطلاعات ارزشمندی را در اختیار مدیران شبکه قرار می دهد. در انتهای سال 2016 بالغ بر بیش از 10000 مشتری از این نرم افزار استفاده می کردند.

Splunk Enterprise چیست؟

یک نرم افزار است که داده های فرستاده شده از تمام برنامه های کاربردی، سرویس دهنده ها و تمام دستگاه های تشکیل دهنده ی ساختار شبکه را نمایش می دهد. این نرم افزار یک موتور جست و جو و تحلیل قدرتمند است که امکان نظارت، خطایابی، هشداردهی و گزارش دهی بر روی داده های در حال انتقال بر روی شبکه را بصورت بلادرنگ به شما می دهد. اسپلانک همچنین نسبت به مقیاس بسیار انعطاف پذیر است. می توان از Splunk به منظور حل مسائل جزئی استفاده کرد و یا آن را تبدیل به ستون اصلی تحلیل یک سازمان وسیع کرد.

به منظور خرید نسخه اورجینال این محصول می توانید با شماره 63467-021 تماس حاصل نمایید


لینک های دانلود
راهنما

هشدار: لطفا از فایل کرک صرفا به منظور آشنایی و آموزش و بررسی امکانات نرم افزار استفاده کنید. با توجه به اینکه استفاده از فایل های کرک شده در محیط واقعی شما را در معرض آسیب پذیری های مختلف قرار میدهد به هیچ وجه استفاده عملیاتی از آن توصیه نمی شود.

راهنمای نصب

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- برنامه ی Task manager را باز کنید و در قسمت Services سرویس برنامه را Stop کنید.
3- فایل splunkd.exe موجود در پوشه ی کرک را در مسیر نصب نرم افزار و در پوشه ی bin که به صورت پیش فرض C:\Program Files\Splunk\bin\ می باشد کپی نمایید.
4- سرویس برنامه را دوباره راه اندازی نمایید.
5- به برنامه وارد شوید و سپس از منوی settings/system/licensing گزینه ی add license را انتخاب کنید.
6- از پوشه ی کرک فایل splunk-enterprise.license را وارد نمایید و آن را نصب کنید.

نکته: با وارد نمودن آدرس زیر می توانید صفحه ی ورود به برنامه را در صورت بستن آن در انتهای نصب دوباره باز کنید.
http://localhost:8000/en-US/account

کلیه حقوق برای گروه امنیتی سما محفوظ است. کارا ایده