دانلود نرم افزار Acunetix ورژن 12

دانلود نرم افزار Acunetix ورژن 12


امتیاز دهید 5.0
تعداد دانلود
32 بار

70% سایت ها دارای آسیب پذیری هایی هستند که می توانند منجر به سرقت اطلاعات حساس شرکت ها مانند اطلاعات کارت اعتباری و لیست مشتریان شود. امنیت وب سایت باید در هر سازمان یک اولویت اصلی باشد اما متاسفانه در بسیاری از سازمان ها موضوعی پیش پا افتاده تلقی می گردد. هکرها همچنان روی برنامه های تحت وب مانند فروشگاه ها، فرم ها، صفحات ورود و محتوای پویا تمرکز می کنند. برنامه های کاربردی وب 24 ساعت شبانه روز در 7 روز هفته، در دسترس هستند و اطلاعات ارزشمندی را کنترل می کنند، زیرا اغلب آنها دسترسی مستقیم به داده های Back-end دارند.

 

فایروال ها، گواهی نامه های SSL و شبکه ها و سرورهای ایمن شده، هیچ یک قادر به جلوگیری از نفوذ هکرها نیستند. Acunetix (اکانتیکس) بطور خودکار وب سایت ها و برنامه های کاربردی تحت وب را برای SQL Injection ، XSS ، XXE ، SSRF ، CSRF ، Host Header Attackers و بیش از 3000 آسیب پذیری دیگر برنامه های تحت وب، آزمایش می کند. علاوه بر این، Acunetix (اکیونتیکس) ابزارهای مدیریت آسیب پذیری را فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که آسیب پذیری ها نه تنها کشف شده اند، بلکه در شرایط بحرانی بودن کسب و کار، بهبود می یابند.

برخی از قابلیت های Acunetix

  • پویش و تجزیه و تحلیل دقیق – بطور خودکار تمام وب سایت ها را اسکن می کند
  • بالاترین میزان تشخیص آسیب پذیری با False Positives بسیار کم
  • مدیریت یکپارچه آسیب پذیری – اولیت بندی و کنترل کامل تهدیدات
  • قابلیت ادغام با WAF های محبوب و Issue Tracker ها
  • اسکن امنیت شبکه رایگان و ابزارهای تست دستی
  • قابل دسترس بصورت Online یا On Permise

لینک های دانلود
راهنما

هشدار: لطفا از فایل کرک صرفا به منظور آشنایی و آموزش و بررسی امکانات نرم افزار استفاده کنید. با توجه به اینکه استفاده از فایل های کرک شده در محیط واقعی شما را در معرض آسیب پذیری های مختلف قرار میدهد به هیچ وجه استفاده عملیاتی از آن توصیه نمی شود.

 

کلیه حقوق برای گروه امنیتی سما محفوظ است. کارا ایده